Przedsiębiorstwo "DAMET" Sp.j. prowadzi działalność w zakresie produkcji chemii motoryzacyjnej od 1989 roku. Jako jedno z pierwszych w Polsce Północnej rozpoczęło produkcję płynu do spryskiwaczy samochodowych i szamponu woskującego.

Od 1993 roku "DAMET" jest jedynym na Wybrzeżu autoryzowanym konfekcjonerem płynu do chłodnic "PETRYGO" produkcji ORLEN Płock. Jakość naszych produktów odpowiada światowym standardom i jest potwierdzona przez wymagane atesty i certyfikaty. Podstawowe czynniki, dzięki którym zdobyliśmy zaufanie naszych klientów to: estetyczne i funkcjonalne opakowania, utrzymywanie stałych parametrów i rytmiczność dostaw. Rokrocznie poszerzamy zasięg naszego działania.

Posiadamy nowoczesną i precyzyjną linię produkcyjną w naszym obiekcie w Tuchomiu. Przestrzegamy wysokich norm jakościwych oraz kładziemy nacisk na bezpieczeństwo pracy. Aby sprostać potrzebom naszych klientów, składujemy nawet do 800 palet wyrobów gotowych. Duży magazyn oraz własna flota pojazdów ciężarowych, zapewniają sprawną i terminową obsługę zamówień.
 
Cieczymy się zaufaniem kontrahentów z całej Polski, krajów Unii Europejskiej oraz Rosji już od 26 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami konfekcjonowania oraz produkowanymi przez nas płynami eksploatacyjnymi.

Producent płynu do spryskiwaczy samochodowych. Konfekcjonowanie płynów pod logo kontrahenta.
DAMET sp.j. Dańko, Jaksina, Tuchom 8b, 80-209 Chwaszczyno
© Copyright 2015 DAMET || Realizacja strony: axemedia.pl